ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аваков приставив охорону сумській журналістці, якій погрожують розправою

Олену Адаменко переслідують за публікації щодо незаконних заправок у Сумах
Depo.
26 лютого 2016 09:28
ФОТО: depo.ua
Аваков приставив охорону сумській журналістці, якій погрожують розправою
Аваков приставив охорону сумській журналістці, якій погрожують розправою

Хід розслідування кримінальної справи щодо погроз сумській журналістці перебуває під особистим контролем Міністра МВС України та керівника ГУНП в Сумській області. На цьому наголосив радник міністра МВС України Михайло Апостол під час зустрічі із представниками обласних та республіканських ЗМІ, пише Depo.Суми з посиланням на ГУНП Сумщини.

Михайло Апостол приїхав до Сум за дорученням міністра МВС Арсена Авакова аби розібратися в ситуації, пов’язаною із заявою сумської журналістки Олени Адаменко, відомої гучними журналістськими розслідуваннями.

Нагадаємо, що журналістка зробила гучну заяву: на її адресу в "Фейсбуці" від невідомих надходять погрози, які вона напряму пов’язує із своєю професійною діяльністю. 

Вчера на почту пришло сообщение "Ну что собачка, попалась? Больше не надо писать о бензине. Он вообще здесь не при чем, но за то легко разливается и хорошо загорается. Опасно, может быть, особено для людей."

Опубликовано Еленой Адаменко 24 февраля 2016 г.

А вчора проти ночі Олена Адаменко опублікувала у Фейсбуці пост, де натякає на певну участь у своєму переслідуванні також "правоохоронців і їх київських друзів". Як можна зрозуміти з повідомлення, проти Олени готувалася провокація з застосуванням сили.

Господа правоохранители и их киевские друзья!Схема с металлической трубой и нариком раскрыта, поэтому во избежание неприятностей не рекомендую запуск ее в ход.

Опубликовано Еленой Адаменко 25 февраля 2016 г.

Радник Міністра повідомив, що за фактом погроз журналістці в поліції відкрите кримінальне провадження. В цілях безпеки Олені Адаменко надана охорона. 

Хід розслідування кримінальної справи перебуває на особистому контролі як міністра МВС України так і керівника Головного управління Національної поліції області.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми