ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Антикварний самовар позаминулого століття не радуватиме російських поціновувачів (ФОТОФАКТ)

На митному посту "Бачівськ" Сумської митниці під час проведення митного контролю автомобілів було виявлено черговий раритетний багаж
Depo.
28 квітня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua

У автівці "Toyota RAV-4" громадянин України намагався перевезти через кордон нашої держави антикварний самовар з 12-ма медалями, пише Суми.depo.ua

На самоварі вибито знак виробника - братів Баташевих. Самовари братів Баташевих - це найвідоміші самовари царської Росії, які удостоїлися найвищих міжнародних премій, отримували почесні медалі і нагороди у позаминулому столітті.

У власника іншого авто "Opel Vivaro" конфісковано твір друку видавництва до 1945 року, а саме "Мисийные проповеди о пьянстве и бестыдности" видавництва 1910 року.

Своїми діями громадяни України порушили порядок проходження митного контролю в зоні "зеленого коридору" при виїзді з України. Митники склали протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України.

Предмети правопорушення вилучено, адже до переміщення антикварних предметів через митний кордон України встановлено обмеження, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Антикварний самовар позаминулого століття не радуватиме російських поціновувачів (ФОТОФАКТ) - фото 1

Антикварний самовар позаминулого століття не радуватиме російських поціновувачів (ФОТОФАКТ) - фото 2