ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

АМКУ виявило зловживання серед сумських "монополістів"

Протягом 2015 року місцевим відділенням Антимонопольного комітету було накладено 1287,767 тисяч гривень штрафів
Depo.
1 лютого 2016 15:42
ФОТО: depo.ua
АМКУ виявило зловживання серед сумських "монополістів"
АМКУ виявило зловживання серед сумських "монополістів"

У мешканців, які користуються централізованим постачанням холодної води та водовідведенням, КП "Міськводоканал" Сумської міськради бралася плата за послуги за нормативами споживання (нормами), а не за показниками водолічильників, хоча термін їх повірки й закінчився. При цьому були відсутні будь-які підтвердження про їх несправність, пише Depo.Cуми з посиланням на прес-службу облради. 

На ринку видачі техумов на приєднання до інженерних мереж водопостачання власників індивідуальних будинків змушували встановлювати свої водолічильники в колодязях центральних мереж підприємства, хоча туди вони не мали вільного доступу.

Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету виявило факти зловживання монопольним становищем ТОВ "Сумитеплоенерго" та ПАТ "СМНВО" на ринках централізованого постачання гарячої води у вигляді незабезпечення проведення періодичних повірок водолічильників гарячої води після 1 липня 2014 року, коли до складу тарифу на гаряче водопостачання ввійшла і плата за проведення підприємствами таких робіт.

Протягом 2015 року відділенням було накладено 1287,767 тис. грн. штрафних санкцій. Стягнуто до державного бюджету країни 1628,783 тис. грн., в тому числі штрафи, накладені в минулі періоди. 

Прямий же економічний ефект для юридичних осіб та населення області від припинення порушень та незаконних дій склав за 2015 рік в цілому 102 млн. 507 тис. 630 грн.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми