ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Забагато балакають? Активісти спіймали на "частковому популізмі" сумського мера та губернатора

За весь період власної політичної діяльності голова Сумської ОДА Микола Клочко виголосив 27 публічних обіцянок. Із них виконати вдалося лише сім
Depo.
26 червня 2015 12:42
ФОТО: depo.ua
Забагато балакають? Активісти спіймали на "частковому популізмі" сумського мера та губернатора
Забагато балакають? Активісти спіймали на "частковому популізмі" сумського мера та губернатора

За підсумками шести місяців роботи губернатором очільник Сумщини Микола Клочко посів 11 сходинку у загальному рейтингу як відповідальності (26%), так і безвідповідальності (4%) серед очільників обласних державних адміністрацій в Україні, пише Суми.depo.ua.

Міського голову Сум Олександра Лисенка теж не можна віднести до числа відповідальних мерів.

Забагато балакають? Активісти спіймали на "частковому популізмі" сумського мера та губернатора - фото 1

Згідно результатів моніторингу, Лисенко протягом періоду власної мерської каденції виконав лише 9 із 64 власних обіцянок, а 12 обіцянок назавжди запам'ятаються громадянам як невиконані.

Забагато балакають? Активісти спіймали на "частковому популізмі" сумського мера та губернатора - фото 2

Що ж стосується народних депутатів України, то наразі найбільший відсоток виконання власних обіцянок, за даними моніторингу має нардеп Олег Медуниця (28% відповідальності).

Натомість абсолютним лідером за рівнем безвідповідальності серед депутатів Сумщини є Ігор Молоток, який ще з попереднього скликання не виконав 94% своїх обіцянок. До того ж, як пояснили активісти, статус невиконаних їм був присвоєний через те, що в офіційних джерелах інформації щодо стану виконання чи невиконання депутатом обіцянок не було, а на офіційні звернення та запити прес-служба народного депутата не відповідає, повідомили представники системи народного контролю "Слово і Діло".

Читайте також: Мер Сум апелює до совісті губернатора за необґрунтовану критику

Більше новин про життя Сумщини - на Суми.depo.ua