ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сумиобленерго" погрожує відключити за борги "бунтівне" тролейбусне депо

З окремими транспортними підприємствами Сумщини на даний момент виникла досить складна ситуація
Depo.
12 лютого 2016 10:01
ФОТО: depo.ua
"Сумиобленерго" погрожує відключити за борги "бунтівне" тролейбусне депо
"Сумиобленерго" погрожує відключити за борги "бунтівне" тролейбусне депо

КП "Електроавтотранс" заборгувало ПАТ "Сумиобленерго" понад 1 млн. грн. Є заборгованості також у КП "Конотопське трамвайне управління", пише Depo.Суми.

"При таких заборгованостях згідно чинного законодавства, а саме Правил користування електричною енергією, ми б мали повністю припинити електропостачання цих підприємств. Але, розуміючи важливість даних підприємств для нормального функціонування найбільших міст Сумської області, з метою недопущення зростання соціального невдоволення населення, по суті, ПАТ "Сумиобленерго" виступає як благодійна організація й продовжує безоплатно постачати електроенергію вказаним вище комунальним підприємствам", – цитує прес-служба ПАТ "Сумиобленерго" свого комерційного директора Михайла Ільницького.

На енергопостачальному підприємстві підкреслюють, що "так довго тривати не може", і воно має діяти згідно з законом, а тому найближчим часом місцева влада має невідкладно звернути на це увагу.

Нагадаємо, КП "Електроавтотранс" розрахував новий тариф на проїзд у своїх тролейбусах і автобусах

Також нагадаємо, вчора працівники "Електроавтотрансу" влаштували страйк з вимогою виплатити заборгованість із зарплатні. Через що весь день містом не курсували тролейбуси і автобуси.

Читайте також: Як залишити Суми "містом маршруток"

Більше про життя Сум та області читайте на