ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Правий сектор" хоче пильнувати контрабанду на кордоні Сумщини

Лідер "Правого Сектора" в Сумській області Віталій Ляшок зробив заяву про спільний з державними структурами контроль кордону з РФ на території Сумщини
Depo.
20 липня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
"Правий сектор" хоче пильнувати контрабанду на кордоні Сумщини
"Правий сектор" хоче пильнувати контрабанду на кордоні Сумщини

Активіст вважає, що це потрібно. аби не допустити повторення ситуації, яка склалася у Мукачевому, пише Суми.depo.ua.

"Ми запропонували вирішити питання спільного контролю перетину державного кордону України, щоб не виникало будь-яких питань, які проявилися там. Мається на увазі контрабанди", - сказав він.

Він звернувся до захисників кордону з поясненням, що "Правий Сектор" не бажає розпалювати ворожнечу, а прагне допомогти викорінити контрабанду. Для цього, за його словами, необхідно скоординуватися та провести переговори, щоб разом відпрацювати план співробітництва.

"Ми хочемо, щоб наша держава була збережена, але щоб вона не була якоюсь клоакою, а була нормальною європейською країною", йдеться у повідомленні "Правого сектору" у соцмережі "Фейсбук".

У той же час конотопські активісти мають намір проводити акції протесту проти корупції серед місцевих прикордонників

Зокрема, в соціальних мережах поширюється інформація про те, що командир конотопських прикордонників замішаний у корупційних схемах, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

"Цей підпільний мільйонер-корупціонер зробив з конотопських прикордонників бандитів-рекетирів, які збирають по потягам данину і за його схемами 60 % коштів віддають йому. А ще раніше, до війни, було поставлене на потік працевлаштування (3000 $)", - йдеться в тексті звернення.

Громадські активісти Конотопа вже відправили звернення щодо діяльності підполковника в Державну прикордонну службу України.

На даний момент ведеться службова перевірка.

Більше новин про життя прикордоння читайте на Суми.depo.ua