ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Місто розваг" забрали у власників за борги. Міліція в курсі

Захоплення дитячого розважального центру "супроводжували" представники виконавчої служби та міліції
Depo.
28 травня 2015 08:41
ФОТО: depo.ua
"Місто розваг" забрали у власників за борги. Міліція в курсі
"Місто розваг" забрали у власників за борги. Міліція в курсі

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

27 травня на очах у міліціонерів представники "Альфа-банку" розбили бокове скло розважального центру "Місто розваг" та проникли в приміщення.

У відповідь на це міліція ніяк не реагувала. А самі представники банку заявили, що все законно. Зокрема, за словами головного юрисконсульта ПАТ "Альфа-банк" Ігоря Корецького, рівно місяць тому будівля розважального центру перейшло у власність банку. На підтвердження своїх слів він показав журналістам свідоцтво про право власності на приміщення площею 819 кв. м за адресою пл. Незалежності, 8 і витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно. За його даними, приміщення відійшло банку через кредитну заборгованість перед ним попередніх власників, пише "Данкор".

Він уточнив, що вдатися до розбиття вікна довелося через те, що приватна фірма "Валентина" добровільно приміщення не віддавала.

У той же час сторож Влад, який перебував усередині розважального центру, повідомив, що зі слів представників "Валентини" знає, що справжність документів банку ставиться під сумнів. За його словами, люди в штатському розбили каменем скло, 7 осіб зайшли в розважальний центр. Його з напарником вигнали з будівлі. За всім цим з вулиці спостерігали міліціонери.

Як повідомив начальник міськвідділу УМВС України в Сумській області Сергій Лук'яненко, присутній під час заходу "банкірів" в розважальний центр, наряд міліції знаходиться біля центру за заявою державної виконавчої служб з метою забезпечення охорони громадського порядку.

На місці подій були і представники другої сторони конфлікту Валентини Маркевич, яка заснувала фірму "Валентина". Проте спілкуватися з пресою вони відмовилися, порадивши журналісту зателефонувати самій пані Маркевич. Та, у свою чергу, сказала, що її зараз немає в місті. Коментувати особисто по телефону або ж доручати це своїм представникам вона не буде. При цьому сказала, що найближчим часом планує провести прес-конференцію з цього приводу.

Нагадаємо: навколо "Міста розваг" вже неодноразово спалахували скандали. Зокрема, з боку міської влади висловлювалися наміри про його знесення. Депутати міськради стверджували, що частково розважальний центр побудований на самовільно захопленій землі. Однак за роками судових розглядів знесення так і не пішов.

Також нагадаємо, що останнім гучним вилученням майна став випадок у Люботині, де колишній офіцер вбив та поранив кількох людей, що прийшли виселяти його родину, а згодом захопив заручників на трасі Харків-Київ.