В Сумах відбулися змагання з міні-футболу

Змагання проходили в спортивному комплексі ІФК Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка

В Сумах відбулися змагання з міні-футбол…

З 17 по 19 листопада відбулись змагання з міні-футболу серед жіночих та чоловічих команд вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації у залік міської спартакіади, пише Depo.Суми з посиланням на Муніципальний портал.

Перемогла у змаганнях жіноча команда Сумського державного університету, а призерами стали команди Сумського національного аграрного університету та ІФК Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

Серед чоловіків, переможцями стала команда Сумського державного університету, друге місце виборола команда ІФК педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, а третє місце посіла команда Сумського національного аграрного університету.