Сумські пауерліфтери показали на Чемпіонаті України вищий клас

Четверо сумчан, які брали участь у Відкритому чемпіонаті України з пауерліфтингу за версією UPA-GPC, повернулися з Одеси з перемогами

Найкращий результат показала вихованка клубу "Динамо" Анна Рикун, яка за власної ваги 57 кг вижала штангу в 72,5 кг, пише Суми.depo.ua.

У своїй ваговій категорії сумчанка посіла перше місце, а в абсолютній - друге. Окрім того, що спортсменка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу, її запросили представляти нашу країну на змаганнях IPL European Cup-2015.

Павло Крикунов, який маю вагу 105 кг, посів перше місце, підкоривши штангу вагою 170 кг.

Дмитро Руденко, здобув срібну медаль. Він вижав штангу вагою 155 кг у ваговій категорії до 87 кг.

"Бронза" у ваговій категорії до 100 кг дісталася Олексію Шнейдеману. Сумчанин вижав штангу в 170 кг за власної ваги 91кг, повідомив сайт Сумської мерії.