Сумські біатлоністи вибороли "бронзу" на Кубку IBU

Двоє з чотирьох учасників збірної України на цих міжнародних змаганнях - сумчани

Сумські біатлоністи вибороли "бронзу" на…

Сумчанка Юлія Журавок єдина на своєму стартовому етапі відстрілялась без запасних патронів і після стійки навіть пішла лідером. До передачі естафети вона була третьою з 26-секундним відставанням від росіянки, котра стала лідером на останніх 700 метрах, пише Depo.Суми з посиланням на Муніципальний портал.

На третьому етапі студент СумДУ Дмитро Русинов повернув команду до трійки кращих. Відпустивши вперед дует лідерів, він зосередився на боротьбі з німцем Штеффеном Бартшером. Дмитро у цій дуелі виявився переможцем, "привізши" супернику на фініші близько 10 секунд. Запорукою успіху Русинова стала якісніша стрільба: три запасних патрони на двох рубежах, тоді як німець на стійці відправився на коло штрафу. Втім, перед останнім етапом головними переслідувачами нашої збірної стала вже не тільки Німеччина, а ще й Норвегія. Доробок українських біатлоністів міг бути і більшим, але Русинова, як і Журавок раніше, не вистачило на останній кілометр дистанції.

Фінішував за Україну Володимир Семаков. У підсумку, заробивши заділ у 23 секунди, він довів гонку до бронзової нагороди.

"Золото" у росіян, "срібло" у французів.