Сумщина втратила ще одного героя АТО

Сергія Воробйова з полку "Азов" поховають у Тростянці 16 липня

15 липня в Києві на Майдані Незалежності біля стели відбулось прощання з бійцем танкової роти полку "Азов" Сергієм Воробйовим, позивний "Морпєх", повідомила тростянецька газета "Круглий двір" у соцмережах.

Воробйов Сергій Миколайович народився в с. Печини 2 серпня 1966 року.
З 1973 року по 1981 рік навчався в Печинській 8-річній школі. З 1981 до 1983 року навчався в СПТУ в с. Ворожба за спеціальністю тракторист. Після закінчення навчального закладу працював у місцевому господарстві за спеціальністю.

У 1984 році закінчив курси радіотелеграфістів при обласному товаристві ДСФо. Цього ж року був призваний на військову службу у Каспійську флотилію.

По закінченню строкової служби з 1989 року працював у Красноярському краї в Держліспромгоспі.

З початку 90-х повернувся на Батьківщину, де працював на різних посадах.
З 25 лютого 2015 року зарахований на військову службу до окремого загону спеціального призначення "Азов".

З 30 квітня 2015 року брав безпосередню участь у бойових діях в зоні проведення АТО.

13 липня 2015 року від тяжкої хвороби помер у м. Київ.

Прес-центр полку "Азов" повідомив: "Воробйов Сергій Миколайович отримав запалення легенів при виконанні службових обов'язків. Боєць до останнього не хотів залишати побратимів і лягати в лікарню, думав що "простуда" пройде сама собою. Його самопожертва стала для нас великою втратою. Втратою одного з тих, хто був відданий своїй країні та ідеї до кінця".

16 липня в Тростянці день жалоби. О 12.30 в останню путь свого героя проводять тростянчани та печинці - від Каплички, де проходить панахида, пішою ходою до центрального кладовища.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Сумы