Сумчани виграли п'ять нагород на Кубку України з армспорту

Змагання пройшли у харківському Палаці спорту "Локомотив"

Сумчани виграли п'ять нагород на Кубку У…

У Чемпіонаті взяли участь 200 спортсменів із 19 регіонів країни, пише Depo.Суми з посиланням на Муніципальний портал.

У всіх вагових категоріях була цікава, захоплююча боротьба, а шанси на перемогу спортсменів були майже рівними.

Сумські армрестлери здобули п’ять медалей. Всі сумські медалісти тренуються у спортивному клубі "Атлант".

Усього місто представляли 11 спортсменів (у тому числі дві представниці прекрасної статі) зі спортивних клубів "Атлант", "Чемпіон", "Рятівник" і фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України.

Найбільше нагород на Кубку України вибороли спортсмени Полтавської (перше командне місце) та Харківської областей – по 18 медалей. Третє місце посіла команда Дніпропетровської області – 12 медалей.