Став відомий володар Суперкубку Сумщини з футболу

Старт цьогорічного футбольного сезону дав фінальний матч за Суперкубок Сумської області

Став відомий володар Суперкубку Сумщини…

На міському стадіоні в Ромнах зустрілись дві найсильніші команди регіону ФК "Вікторія" з Жовтневого та ФК "Агробізнес-ТСК" з Ромен, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу агрофірми "Вікторія".

Господарі, маючи "домашнюю" перевагу та підтримку трибун, намагались щосили забити гол. Роменський гравець Сохань переграє захист "Вікторії" та забиває перший гол. Трибуни раділи менше хвилини, адже вдала атака від центру поля дозволила Долбіну одразу ж зробити рахунок паритетним. Основний час завершився з рахунком 1:1.

Перший додатковий тайм завершується без результативно. І лише на початку другого гравець господарів Демон, скориставшись помилкою оборони, забиває гол.

"Вікторія" намагалася нав’язати роменчанам свою гру, але ті, маючи в запасі переможний рахунок, почали "тягнути" час. Із 10 хвилин більшу частину часу вони робили заміни, лежали в траві після зіткнень, дякували вболівальникам за підтримку.

Після жорсткої атаки "Вікторії", арбітр вирішує дати фінальний свисток, не компенсувавши ані хвилини.

"АГРОБІЗНЕС-TSK" (м.Ромни) 2 : 1 "ВІКТОРІЯ" (смт. Жовтневе)

Голи: Віталій Сахнюк (79’), Максим Демон (108’) – Сергій Долбін (81’)