27-ма Сумська реактивна артбригада шукає "контрактників"
Наразі існує понад тисячу вакансій для командирів бойових машин, операторів, наводчиків, водіїв, стрільців, стрільців-гранатометників
- Сумы
-
22 июля 2016 12:54

За словами заступника командира 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади по роботі з особовим складом Дмитра Горба, їхнє військове з'єднання наразі укомплектоване приблизно наполовину, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Департамент комунікацій Сумської міськради.
Потреба у військових, враховуючи вакансії у 41-му окремому мотопіхотному батальйоні, який віднедавна перебуває у підпорядкуванні артбригади, становить понад тисячу чоловік. Є вільні посади командирів бойових машин, операторів, наводчиків, водіїв, стрільців, стрільців-гранатометників.
Основні вимоги до кандидатів – мотиваційна готовність та відповідна фізична підготовка.
На військову службу за контрактом беруть чоловіків віком до 60 років, але за умови успішного проходження медичної комісії. Вакансій для жінок в артбригаді поки немає.
Щомісячне грошове забезпечення контрактників наразі складає від семи тисяч гривень. Також вони мають право на регламентований робочий тиждень із двома вихідними (крім занять із бойової готовності та чергувань), безоплатну медичну допомогу та санаторно-курортне лікування, безоплатне харчування, значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість отримання його за вислугою років, надання інших соціальних гарантій, можливість кар'єрного росту та здобуття безкоштовно вищої освіти.
Охочі потрапити на службу за контрактом 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади мають спочатку звернутись безпосередньо до військової частини. Там їхні кандидатури розглянуть відділення по роботі з особовим складом та відділення персоналу.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, план відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Сумах в середньому виконується лише на 50%.
Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Сумы
Все новости на одном канале в Google News
- 11:40На приграничье Сумщины снизилась интенсивность российских штурмов: Демченко назвал причину
- 10:17Из-за обострения в Сумской области Генштаб добавит в сводку еще одно направление
- 18:18Наушники с которыми каждая нота – наслаждение Актуально
- 10:03"УЗ" назначила новые поезда на лето (СПИСОК)
- 11:37Самые интенсивные бои идут в двух громадах Сумщины, — ОВА
- 08:16Россияне атаковали Сумщину 12 дронами, загорелся завод
- 11:23Армия РФ накопила достаточно сил для попыток атаковать в Сумской области, — ГПСУ
- 09:58В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в июне
- 09:18В Белопольской громаде Сумской области из-за российской атаки загорелся дом
- 08:18Россияне ударили 6 дронами по Шосткинской громаде Сумской области
- 17:29Как инклюзивность на рабочих местах становится стандартом
- 07:18"УЗ" меняет маршруты некоторых пригородных поездов (СПИСОК)
- 19:57 Рашисты ударом баллистики убили в пригороде Сум трех человек
- 08:19Оккупанты ночью атаковали промышленные предприятия в Сумской громаде
- 18:41"Активист" и "борец с коррупцией" организовал аферу, которая может быть одной из крупнейших в лесной отрасли, — расследование
- 09:58Киберполиция предупреждает о новой мошеннической схеме с банковскими приложениями
- 11:40В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в мае
- 10:02Оккупанты ночью ударили по Шосткинской громаде на Сумщине
- 10:20Оккупанты ночью обстреляли агропредприятие в Сумской области