ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині знову заговорили про підписантів "диктаторських законів"

Сумнозвісні закони, за які голосувала Верховна Рада 16 січня 2014 року, могли бути і не прийняті, якби їх не схвалили у профільних комітетах. Йдеться про комітет з питань правосуддя, за головуванням Сергія Ківалова
Depo.
25 травня 2015 11:10
ФОТО: depo.ua
На Сумщині знову заговорили про підписантів "диктаторських законів"
На Сумщині знову заговорили про підписантів "диктаторських законів"

Журналісти програми "Люстратор 7.62" на каналі "2+2" поцікавилися, чиї підписи стоять під протоколами засідань цих комітетів, і під одним з документів знайшли підпис нинішнього заступника Сумської ОДА - Ірини Купрейчик, пише Суми.depo.ua з посиланням на відео каналу.

"Глава підкомітету Ірина Купрейчик практично розв'язала руки силовикам Януковича на криваве придушення Майдану. Таким чином, на руках Купрейчик - кров Небесної сотні, - роблять висновок журналісти програми. - І вона не у в'язниці і навіть не в політичному забутті, а призначена правою рукою голови Сумської обласної державної адміністрації. За логікою, людина, що ввімкнула зелене світло "драконівським законам" не повинна б була зараз займати настільки відповідальну посаду".

У програмі наведено також синхрон юриста Дмитра Богуславського, який запевняє, що без підпису людини, якій делегували повноваження секретаря засідання, цей документ не був би дійсний, а відповідно, без цього документу парламентарям не було б за що голосувати 16 січня минулого року.

Сама ж Ірина Купрейчик запевняє, що ніяких документів не підписувала, більше того, на засіданні комітету присутня не була і взагалі переконана, що її "замовили".

Журналістів зацікавило, як вона взагалі потрапила на цю посаду, враховуючи її можливу причетність до "диктаторських законів", адже чиновники такого рангу проходять певну процедуру перевірки у спецслужбах.

"Були різні пропозиції, у тому числі і від керівництва "Народного фронту" щодо призначення Ірини Вілеріївни", - зазначає у коментарі журналісту каналу голова Сумської ОДА Микола Клочко.

Щодо звільнення Купрейчик з займаної посади Микола Клочко говорить: "У мене підстав офіційних немає, тим більше, що Ірина Валеріївна категорично заперечувала причетність до підписання цього протоколу".

Дивитися з 27:42

Сама Купрейчик ситуацію з появою цього сюжету поки що не коментує.