ЗНО-2019: На Сумщині фіксують перші порушення

Майбутні абітурієнти намагаються пронести із собою заборонені предмети, заборонене устаткування - телефони, флешки, навушники
 

 

У Сумській області під час зовнішнього незалежного оцінювання з математики зареєстрували чотири порушення, передає Depo.Суми із посиланням на UA: Перший.

21 травня першою на зовнішньому незалежному оцінюванні майбутні абітурієнти здавали математику. На виконання 33-х завдань було виділено 3 години. Оголошення результатів з математики відбудеться не пізніше 14 червня. Наступне тестування для майбутніх абітурієнтів буде з української мови та літератури. Воно відбудеться 23 травня.

"У Сумській області було зареєстровано 4548 абітурієнтів, явка середня. З'явилося 96,3% з них - така явка є в середньому і по Харківському регіональному центру. Працював сьогодні 21 пункт у вищих навчальних закладах і в школах", - повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

За його словами, мали місце випадки порушень процедури, їх було чотири. Майбутні абітурієнти проносили заборонені предмети, заборонене устаткування - телефони, флешки, навушники. Майбутні абітурієнти проносили заборонені предмети, заборонене устаткування - телефони, флешки, навушники.

Нагадаємо, що ЗНО стартувало в Україні

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #ЗНО