ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Журналісти газети "Сумщина" "хочуть крові" свого головреда

Профспілка висловила недовіру керівнику видання
Depo.
28 січня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
Журналісти газети "Сумщина" "хочуть крові" свого головреда
Журналісти газети "Сумщина" "хочуть крові" свого головреда

На зборах профспілки комунальної газети "Сумщина" більшістю голосів було ухвалено рішення про недовіру головному редактору часопису Моші С.В., повідомляє Depo.Суми з посиланням на голову профспілки газети Катерину Співак.

"На профспілкових зборах колектив редакції газети "Сумщина" висловив недовіру головному редактору Моші С. В. і звернувся до голови обласної ради із вимогою відповідно до ст. 33 ЗУ "Про профспілкові спілки, їх права та гарантії діяльності" розірвати з ним контракт. Із 15 членів профспілкової організації на зборах були присутні 11 чоловік. За відповідне рішення проголосувало 9. Сам Моша С. В. на збори не прийшов, хоч про них знав заздалегідь. Збори проходили прозоро і відкрито. На них були присутні представник облдержадміністрації, депутат обласної ради, представники політичних партій та ГО "Майдан", засоби масової інформації", - написала Катерина Співак у групі "Сумські журналісти" на фб.

Також профспілка ухвалила рішення про роздержавлення.

У коментах до цього запису випливла також інформація майже 15-річної давнини про участь нинішнього редактора "Сумщини" у одній кривавій історії, яка свого часу стала предметом уваги в тому числі і всеукраїнських ЗМІ.

Журналісти обласної газети "Сумщина" "хочуть крові" свого головреда - фото 1

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми