ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жителі Сумщини звинувачують міліцію в продажі самогону та кришуванні злочинців (ФОТОФАКТ)

Понад півсотні людей днями вийшли на акцію протесту під стінами відділку міліції в місті Ромни
Depo.
19 червня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Жителі Сумщини звинувачують міліцію в продажі самогону та кришуванні злочинців (ФОТОФАКТ)
Жителі Сумщини звинувачують міліцію в продажі самогону та кришуванні злочинців (ФОТОФАКТ)

Народ виступив проти бездіяльності, беззаконня та укриття злочинів представниками правоохоронних органів, пише Суми.depo.ua, посилаючись на sumypost.

Мітингувальники скаржилися, що у міському райвідділі нічого не роблять для розкриття злочинів. Нарікали, ніби дільничні самі купують цукор та дріжджі великими партіями, а потім збувають їх на самогонних "точках". Обурені містяни й тим, що біля аграрного коледжу вже давно успішно функціонують пункти з варіння так званої "ширки". Вони також упевнені, що роменська міліція "кришує" злочинців і сама створює криміногенну ситуацію у місті.

Жителі Сумщини звинувачують міліцію в продажі самогону та кришуванні злочинців (ФОТОФАКТ) - фото 1

Жителі Сумщини звинувачують міліцію в продажі самогону та кришуванні злочинців (ФОТОФАКТ) - фото 2

Варто зазначити, що в травні Ромнами прокотилася серія крадіжок. Зокрема, цупили речі з гаражів, "обчистили" майже кожне друге господарство. Постраждалі від рук злочинців звернулися до міліції та далі заяв справа так і не зайшла, говорять мітингарі.

Начальник Роменського міськвідділу міліції Віталій Гринь говорить, що озвучені факти пройшли відповідну реєстрацію і за ними вже відкриті кримінальні провадження.

У свою чергу в.о. заступника начальника УМВС у Сумській області з громадської безпеки Володимир Бабич, який прибув на мітинг, пообіцяв роменцям, що обов'язково будуть вжиті заходи за викладеними фактами, проведуть службові перевірки, результат яких озвучать вже через тиждень на "круглому столі". У випадку доведення порушень він заявив про можливі кадрові зміни у відділі міліції.

Мітингувальники написали звернення до міністра СБУ Валентина Наливайченка та міністра МВС України Арсена Авакова з вимогою перевірити діяльність органів внутрішніх справ та прокуратури, а також звільнити начальника міліції із займаної посади.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua