Заступники мера Сум розподілили обов'язки

Зі зміною персонального складу заступників мера Сум змінилися і підпорядкування відділів мерії

Depo.
10 жовтня 2017 14:55
ФОТО: depo.ua
Заступники мера Сум розподілили обов'язки

У зв'язку зі зміною персонального складу заступників мера Сум Олександра Лисенка з 9 жовтня діє новий розподіл обов'язків між ними, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Ваш шанс.

Так, секретарю Сумської міськради Андрію Баранову підпорядковується відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення, відділ "Проектний офіс", відділ з організації діяльності ради.

Першому заступнику Володимиру Войтенко - як і раніше підпорядковані департаменти фінансів і забезпечення ресурсних платежів, а також правове управління, управління архітектури та містобудування, капітального будівництва та дорожнього господарства, ДАБК.

Заступник мера Ольга Волошина займається питаннями центру надання адмінпослуг, інспекції з благоустрою, відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, сектора забезпечення роботи адмінкомісії, служби "15-80".

Алена Дмитрівська відповідає за департамент соцзахисту населення, управління з питань праці, службу у справах дітей, міський центр соцслужб для сім'ї, дітей та молоді.

Олександр Журба працює з департаментом інфраструктури, відділом транспорту і зв'язку та відділом з питань НС.

Максим Галицький буде займатися питаннями охорони здоров'я, взаємодії з правоохоронними органами, військового комісаріату, КП "А.Б.К" і БТІ.

Віра Мотречко курирує управління освіти і науки, відділ культури і туризму та відділ у справах молоді та спорту.

Керуючий справами Степан Пак курирує департамент комунікацій та інформаційної політики, управління у господарських та загальних питань, відділу бухобліку і звітності, відділ організаційно-кадрової роботи, протокольної роботи, відділ з конкурсних торгів, архівний, відділи ведення реєстрів виборців.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми