ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віце-мер Сум погано знається на ЖКГ, хоча вправно робить орігамі (ВІДЕОФАКТ)

27 травня депутати міськради заслухали звіт заступника мера Івана Бортника, який опікується комунальними питаннями міста
Depo.
28 травня 2015 11:02
ФОТО: depo.ua
Віце-мер Сум погано знається на ЖКГ, хоча вправно робить орігамі (ВІДЕОФАКТ)
Віце-мер Сум погано знається на ЖКГ, хоча вправно робить орігамі (ВІДЕОФАКТ)

Пану Бортнику довелося єдиному зі своїх колег відповідати на всі претензії в роботі ЖКГ. Його безпосередні підлеглі уникли звіту з різних причин: директор міськдепартаменту інфраструктури Юрій Шнітке раптово звільнився за власним бажанням, а директор КП "Сумижитло" Андрій Лагутін вже другий місяць перебуває на лікарняному. Та й сам заммера з невідомих причин довгий час відкладав звіт. Про це пише Суми.depo.ua.

Іван Бортник чітко за папером відзвітувався про виконану роботу свого відомства за 2014 рік, після чого почалися запитання "із залу". Майже на жодне з них заммера не зміг відповісти. Натомість натякнув, що прямо ні за що не відповідає, а лише координує роботу своїх підлеглих. Крім того додав: не погодився б на свою посаду, аби раніше знав, у якому стані перебуває галузь. Хоча про наміри звільнитись жодного разу не заявляв.

Що саме тримає чиновника на посаді, яка не подобається, - загадка. Можливо, це шанс займатися улюбленою справою на робочому місці, навіть якщо це не питання ЖКГ.

       

Народні обранці хотіли визнати роботу ЖКГ Сум незадовільною, але через обідній час не зібрали кворуму. Тож питання долі Івана Бортника перенесли на друге пленарне засідання сесії, яке відбудеться 3 червня.