ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Забудовник Сум: Мерія підробила містобудівні документи, аби змінити своє рішення

Минулого тижня міська влада на засіданні виконкому прийняла безпрецедентне рішення про скасування містобудівних норм і обмежень з будівництва по вулиці Нижньосироватська
Depo.
12 травня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua
Забудовник Сум: Мерія підробила містобудівні документи, аби змінити своє рішення
Забудовник Сум: Мерія підробила містобудівні документи, аби змінити своє рішення

Тим самим мерія заборонила подальше будівництво багатоповерхівки, яке вже триває близько місяця, передає Суми.depo.ua.

Кілька років тому на сесії міської ради депутати виділили земельну ділянку під будівництво житлового будинку, причому голосував за виділення тоді ще депутат, а тепер мер міста Олександр Лисенко. Тепер же на засіданні виконавчого комітету він проголосував за заборону будівництва - фактично за скасування свого ж рішення.

Прийняте рішення досить нелогічне. Адже містобудівні документи на об'єкт по Нижньосироватській викликали найменше питань порівняно з іншими будівництвами, де насправді є кричущі факти порушень. Відсутність порушень підтвердив авторитетний інститут "Діпромісто" та експертні оцінки інших організацій.

Влада аргументує своє рішення незаконністю будівництва через його нібито порушену поверховість. На це забудовник стверджує, що документи, якими оперують в мерії, підроблені: у них було виправлено кількість поверхів, що стало фіктивною підставою для скасування містобудівних норм і обмежень.

За даним фактом забудовник готує звернення до Генеральної прокуратури для проведення перевірки, а також збирається оскаржити рішення виконкому в суді.

Нагадаємо, якщо забудовнику вдасться виграти справу - його збитки будуть покриті за рахунок членів міськвиконкому або міського бюджету. А це близько 20 мільйонів гривень.