ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За побиття мера Тростянця бейсбольними бітами організатор нападу отримав п’ять років

У 2006 році ввечері біля власного дому на міського голову Тростянця Юрія Бову напали невідомі особи і побили бітами, завдавши тяжких тілесних пошкоджень. Минуло дев’ять років і тільки нещодавно справу розглянув Охтирський міськрайонний суд
Depo.
18 червня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua
За побиття мера Тростянця бейсбольними бітами організатор нападу отримав п’ять років
За побиття мера Тростянця бейсбольними бітами організатор нападу отримав п’ять років

Як встановило слідство, побиття Юрія Бови організував приватний підприємець. Причиною цьому стали ініційовані мером перевірки його бізнесу, пише Суми.depo.ua.

На судовому засідання Юрій Бова пояснив, що у нього із замовником побиття були складні стосунки ще з того часу, коли обидва займались бізнесом. Тоді вони були дистриб'юторами Охтирського пивоварного заводу, здійснювали оптові закупки на Тростянецькому заводі мінеральної води і торгували на одній і тій же території. Їхні інтереси постійно пересікалися, йшла боротьба за ринок збуту і торгівельні точки.

Підсудний-організатор побиття начебто порушував домовленості, хотів стати монополістом в реалізації пива і безалкогольних напоїв на території Тростянця, а ще в своєму магазині будматеріалів демпінгував ціни на продукцію аналогічну тій, яка продавалася у магазині Юрія Бови.

Більше того, конкурент якось зумів викупити склад, який орендували Бови, без їхнього відома.

І ось неочікувано останній став мером Тростянця і через три місяці ініціював перевірку приватних підприємств на предмет дотримання умов праці і захисту прав споживачів.

Конкурент залучає двох своїх знайомих комерсантів для "розбірки", пообіцявши заплатити три тисячі доларів США за те, щоб Бову добряче провчили. Мова про вбивство не йшла.

Підслідивши, коли мер виходить із службової машини біля свого двору, вони підкрались і вдарили по одному разу по голові. Юрій Бова потрапив у лікарню з тріщиною лобової частини черепа, забиттям головного мозку, синяками.
Організатору розправи цього здалося недостатньо, тому він замість обіцяних трьох тисяч баксів заплатив вісім тисяч гривень, які подільники розділили між собою.

У судовому засіданні потерпілий своїх кривдників пробачив - вони покаялись, заплатили ущерб, і Юрій Бова навіть попросив не виносити їм судове покарання. А ось організатору тростянецький мер просив призначити максимальне покарання, а також подав на нього позов про стягнення моральної шкоди.

Суд розглянув також результати довготривалих експертиз. В результаті підсудні були визнані винними у нанесенні тяжких тілесних пошкоджень. Організатор побиття отримав п'ять років позбавлення волі, кожний із виконавців - три з половиною роки. Частину строку вони вже відбули, знаходячись під вартою в період слідства.

Моральну шкоду суд оцінив у сто тисяч гривень, які належить виплатити замовнику побиття, повідомляє Ваш Шанс.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua