ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За Фрейдом: Войтенко зізнався, що конкурс з вивезення сміття був чесним

Перший віце-мер Сум дав пояснення щодо звинувачень на свою адресу
Depo.
30 квітня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
За Фрейдом: Войтенко зізнався, що конкурс з вивезення сміття був чесним
За Фрейдом: Войтенко зізнався, що конкурс з вивезення сміття був чесним

Як пише Суми.depo.ua, перший заступник міського голови Сум Володимир Войтенко вважає, що кримінальні провадження відносно нього "шиті білими нитками". 

Причиної їх появи він вважає "єдине бажання - взяти реванш за політичний програш у 2014-ому", прозоро натякаючи на екс-мера Сум Геннадія Мінаєва, який активно критикує нинішню міську владну команду.

У своїй заяві, яку оприлюднив сайт мерії, Войтенко згадує свою роль у "очищенні" КП "Паркінг", "Сумижило" та звільненні начальника управління майном міськради Щербака. Окрім цього, звертається й до теми конкурсу з вивезення твердих побутових відходів з міста. "Міськвиконком прозоро провів конкурс - з демонструванням технічних можливостей та наявного ресурсу кожного з учасників. Визначили переможців з найбільш вигідними для міста умовами - прийнятним тарифом та якістю надання послуг. Та з іншого боку здійснювався шалений шантаж в особистих інтересах з боку відомих колишніх чиновників від влади стосовно невизнання результатів цього конкурсу", - заявляє Войтенко.

Нагадаємо, після приходу до влади нинішнього мера було змінено ринок утилізації сміття у Сумах - було визначено нових виконавців цієї послуги, яки не надто "жалував" колишній мер. Який, до речі, проводив у своєму Фейсбуку паралелі між конкурсом на вивезення відходів і появою у віце-мера нового автомобіля

Говорить Войтенко у своїй заяві і про голосування чужою карткою під час сесії міської ради. "Як можна бездоказово звинувачувати в тому, чого не було? Адже раніше неодноразово ця картка була поміченою при голосуванні в ряді питань, які були ініційовані політичними опонентами сьогоднішньої більшості".

Як відомо, у списку звинувачень у бік Войтенка також і "сприяння тиску на суддю Зарічного районного суду, якого намагалися публічно люструвати шляхом "поміщення до сміттєвого контейнера".

Найближчими днями суд розглядадиме клопотання обласної прокуратури про відсторонення Войтенка від виконання службових обов'язків та обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.