ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Від мера Сум чекають відповіді за зрив мобілізації

Четверту хвилю мобілізації Суми повністю провалили, маючи найнижчий показник серед усіх міст області - 38%
Depo.
23 червня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua
Від мера Сум чекають відповіді за зрив мобілізації
Від мера Сум чекають відповіді за зрив мобілізації

За словами голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка, четверту хвилю мобілізації Суми повністю провалили, маючи найнижчий показник серед усіх міст області - 38%, передає Суми.depo.ua, посилаючись на канал СТС.

Губернатор переконаний: це саботаж влади Сум. Він поставив під сумнів інформацію про відрядження мера Лисенка і попросив надати уточнення щодо його місця перебування. "Будь ласка, надайте довідку про те, де міський голова перебуває вже протягом тижня - у той час, коли у нас, в Сумах, провалена кампанія з мобілізації, повністю", - наголосив губернатор під час колегії.

Олександр Лисенко в телефонній розмові прокоментував закиди у свій бік: "Я вам хочу сказати, що я не у відпустці. Я йому (губернатору, - Ред.) поясню, де знаходжуся... Перші три хвилі ми виконали на понад 100%. А зараз уже складно, бо люди знають - не відкривають двері. Бойкотують підприємства: спеціально відправляють у відпустку своїх працівників".

Нагадаємо, днями мера Сум Олександра Лисенка користувачі соцмереж помітили у фотозвіті фестивалю "Крок у майбутнє", який проходив у місті Херсон.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua