ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З початком спеки на Cумщині посилили заходи з попередження пожеж в екосистемах

У регіоні активно впроваджуються новітні технології нагляду за лісовими насадженнями
Depo.
1 липня 2015 14:35
ФОТО: depo.ua
З початком спеки на Cумщині посилили заходи з попередження пожеж в екосистемах
З початком спеки на Cумщині посилили заходи з попередження пожеж в екосистемах

На сьогодні в області діє 16 телевізійних систем спостереження, які дають змогу своєчасно виявляти лісові пожежі та оперативно їх знешкоджувати. Цьогоріч чотири з них встановлені у Кролевецькому, Тростянецькому, Охтирському та Шосткинському лісгоспах, пише Суми.depo.ua.

Лісопожежні станції функціонують у кожному з 12 лісгоспів області. У їх розпорядженні знаходиться 16 пожежних та 56 патрульних автомобілів, які укомплектовані необхідним інвентарем для гасіння пожеж та мають достатній запас пального. До кінця року планується придбати ще один пожежний автомобіль, три пожежні модулі та встановити дві ТСС.

Для реагування на надзвичайні події, пов'язані з пожежами у природних екосистемах, на цілодобовому чергуванні знаходиться 63 одиниці пожежно-рятувальної техніки ДСНС України та 210 чоловік особового складу, в резерві - ще 65 пожежних автомобілів та 193 рятувальники.

Зазначимо, у поточному року ДСНС України в Сумській області зафіксовано 170 пожеж в екосистемах, з них 135 загорянь сухої рослинності на відкритій території.

Нагадаємо, як повідомлялося, лісгоспи Сумщини встановлюють "протипожежні" відеокамери.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua