ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Юрист Сумської міськради вигороджує свого патрона

У міськраді спростовують інформацію про відкриття кримінальних проваджень на міського голову Сум Олександра Лисенка
Depo.
24 квітня 2015 12:52
ФОТО: depo.ua

Про це пише Суми.depo.ua у продовження теми про кримінальні справи стосовно мера Сум Олександра Лисенка.

Як повідомив "Данкору" начальник правового управління міськради Олег Чайченко, на даний момент підозр у скоєнні будь-яких кримінальних правопорушень Олександру Лисенко ніхто не пред'являв.

У той же час він підтвердив, що правоохоронці запросили в порядку тимчасового доступу у мерії кілька документів, що стосуються першого звільнення Василя Щербака 7 квітня 2014.

Пан Чайченко сказав, що дійсно є кримінальне провадження за фактом незаконного звільнення Василя Щербака з посади начальника міськуправління коммайна (йдеться про звільнення під психологічним тиском) і невиконання рішення суду в частині виплати йому зарплати за вимушений прогул.

За словами Чайченко, пану Щербаку міська рада має виплатити близько 50 тис. грн, але їх не виплатили на даний момент лише тому, що у управління коммайна не було такої фінансової можливості.

"Це підтверджують і документи, які ми передали правоохоронцям, зокрема заяву Василя Щербака про виплату йому зарплати і листування управління коммайна з міськфіндепартаментом про виплату грошей Щербаку. Передача правоохоронцям документів відбулася у міськраді ще в середу, а в управлінні коммайна так званий обшук був проведений вчора", - повідомив пан Чайченко.

Що стосується нібито невиконання рішення суду по спору підприємниці Дашутіної з міськрадою за 26 ссоток землі в центрі Сум, на сьогодні це рішення не вступило в закон силу, тому, за словами О.Чайченко, говорити про якийсь невиконанні рішення абсурдно.