UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як у Сумах готуються до нового навчального року

З 1 вересня у закладах загальної середньої освіти функціонуватиме 111 перших класів

Як у Сумах готуються до нового навчально…

Сумські школи готуються вступати в новий навчальний рік, зокрема, формуються мережа класів та контингент учнів на 2019–2020 навчальний рік, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення міськради.

З 1 вересня у закладах загальної середньої освіти функціонуватиме 111 перших класів (110 + 1 спеціальний), у яких навчатимуться 3195 учнів.

Продовжуються роботи зі створення  нового освітнього середовища в рамках реалізації концепції Нова українська школа. Для закладів загальної середньої освіти міста у поточному році виділено державні кошти освітньої субвенції в сумі – 5 млн грн. (березень – вересень 2019 року), кошти міського бюджету у сумі – 2,1 млн грн. (грудень 2019 року), кошти міського та обласного бюджетів, передбачених на виконання виборних програм – 598,6 тис. грн., разом – 7,7 млн гривень. Для придбання дидактичного матеріалу, меблів та комп’ютерного обладнання для початкових класів Нової української школи використано 3,8 млн грн. державної субвенції та 1,7 млн грн. міського бюджету.

Триває робота з формування груп компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення з наданням висновків ІРЦ. Видано 372 висновки.

Завершено капітальний ремонт будівлі міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, теплопункту ДНЗ № 14, сантехнічного вузла НВК № 37.

Триває реконструкція приміщень Інклюзивно-ресурсного центру № 1, на що міським бюджетом 2019 року управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства передбачено 2,2 млн гривень.

Джерело фото: Сумська міськрада 

Нагадаємо, що 14 серпня міністерка освіти та науки України Лілія Гриневич під час спільного брифінгу з виконувачкою обов’язків очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляною Супрун вкотре підняла питання вакцинації школярів та вихованців дошкільних закладів освіти .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook