ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Гаврилюк викликав гнів усіх народних "проституток"

Козак Михайло Гаврилюк, народний депутат України і виходець з Майдану, запропонував легалізувати проституцію, бо його турбує здоров’я нації
Depo.
29 травня 2015 11:26
ФОТО: depo.ua
Як Гаврилюк викликав гнів усіх народних "проституток"
Як Гаврилюк викликав гнів усіх народних "проституток"

Ну, що за людина така, ні щоб просто битися біля трибуни як усі нормальні люди! Одразу видно - несправжній депутат.

Живе на зарплатню, маршруткою їздить. Він, до речі, єдиний з депутатів, кого підвищення цін на проїзд справді хвилювало, бо зарплатня шість тисяч. Хоча для пана Михайла це, мабуть, чималі гроші, у порівнянні із тим, скільки він раніше заробляв.

Його нинішня заява це той випадок, коли простота не гірше воровства, а навпаки. Гаврилюк на відміну від інших депутатів не боїться не сподобатися електорату, підіймаючи табуйовані теми, які суспільство вже назвало, що то погане і нічого тут обговорювати.

Щоб хтось ще з депутатів таку непопулярну тему підіймав ви пам'ятаєте? Не засудити щось, що й так усі засуджують, і не признати "Путін хуйло" гімном Хацапетівки (вибач, Хацапетівка), а зробити невеличку революцію суспільної думки.

Гаврилюк, навіть плутаючи Великий піст з постом на "Фейсбуці", виглядає кращим депутатом ніж ті чотири з половиною сотні популістів, тому що про що хоче - про те й говорить. Не грає з електоратом в "Цигель-цигель, айлюлю!"

КОЗАК І ПРОСТИТУТКИ, АБО ЧОМУ УКРАЇНІ ПОТРІБНО 450 ГАВРИЛЮКІВ

Заборонами з проституцією ніяк не розберешся - ходили чоловіки до цих дівуль, ходять і ходитимуть, навіть якщо за це штрафи ввести, як бютівці у 2009 році пропонували.

Просто піде платний секс в тінь, послуги стануть дорожчими, а умови обслуговування ще гіршими. І до того ж заборонений плід завжди солодший.

Треба легалізувати проституцію, слідкувати за здоров'ям цих жінок, щоб чоловіки своїм жінкам потім "букетів" не приносили. Та й чоловік, який серйозних відносин не прагне нехай краще у будинок розпусти ходить, ніж пускатиме на ці гроші пил в очі якимось дурепам, що потрібні йому тільки заради сексу.

Моралісти, звісно, будуть дуже шуміти: і в Раді і поза її стінами.

Шуміти, а потім платити за секс - безпосередньо грошами, або цукерками, прикрасами, квітами. Купувати кохання, і привселюдно засуджувати проституцію, бо хочеться ж бути такою білою чистенькою людинкою. Щоб добре продати себе на наступних виборах. Чи отримати посаду. Чи вдало заміж вийти.

То, хто ж тут насправді проститутки?