ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже понад 40 тисяч сімей з Сумщини розраховують, що держава допоможе з оплатою рахунків за комунальні послуги

Минулого місяця до органів соцзахисту населення області надійшло близько 41,5 тисячі заяв на оформлення субсидій за спрощеним порядком, який почав діяти з 1 травня
Depo.
9 червня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua

Про це пише Суми.depo.ua.

"Мешканці Сумщини активно звертаються за оформленням житлових субсидій. Минулого місяця до органів соцзахисту населення області надійшло близько 41,5 тисячі заяв на оформлення субсидій за спрощеним порядком, який почав діяти з 1 травня. За новими умовами її призначено 25 тисячам домогосподарств. Решта справ опрацьовується. Для 89,9 тисячі сімей області, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, переоформлення здійснено автоматично", - заявила журналістам заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

За словами Людмили Мусіяки, на другу хвилю звернень слід очікувати у жовтні-грудні, коли споживачі отримають платіжки з новими тарифами на газ і тепло. "Ми розраховуємо, що до кінця року до органів соцзахисту населення за оформленням субсидій звернеться до 300 тисяч родин Сумщини", - поінформувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Людмила Мусіяка нагадала, що за новим порядком житлова субсидія призначається за 10 днів після перевірки даних у декларації заявника та отримання інформації про вартість комунальних послуг від підприємств ЖКГ.

Нагадаємо, субсидія призначається на такі види комунальних послуг: утримання житла (квартплата), газо-, електропостачання, постачання холодної води, водовідведення, вивезення сміття, центральне опалення та гаряче водопостачання. Її розмір визначається для кожної сім'ї індивідуально, відповідно до встановленої Урядом формули.