ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже 120 сумчан виявили бажання стати контрактниками в армії

Суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців та підвищення рівня соціальних гарантій заохотило громадян до військової служби
Depo.
18 лютого 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Вже 120 сумчан виявили бажання стати контрактниками в армії
Вже 120 сумчан виявили бажання стати контрактниками в армії

Спеціалісти Сумського обласного військового комісаріату використовують широкий спектр інформаційно-пропагандистського впливу, створюють всі умови для надання громадянам можливості зробити свій вибір, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Нацгвардії. 

Представники військоматів регулярно проводять круглі столи в Центрах зайнятості, брифінги, виступи на телебаченні та радіо, публікації з роз’ясненнями та інформацією про вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом, зустрічі в навчальних закладах з представниками військових комісаріатів, учасниками АТО.

Всі кандидати проходять прискіпливу медичну комісію та відбір на професійну придатність, також проводиться ретельна перевірка їхніх морально-ділових та психологічних якостей. З кожною людиною особисто спілкується голова обласної військово-лікарської комісії.

Зазначається, що у 2016 році на військову службу за контрактом було направлено вже понад 120 громадян, з яких 10 — жінки. Торік до лав ЗСУ було направлено 409 військослужбовців за контрактом.