ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери Сумщини зібрали 117 тисяч для дитячої лікарні

Кошти спрямують на закупівлю медичного обладнання для лікування дітлахів
Depo.
11 червня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua
Волонтери Сумщини зібрали 117 тисяч для дитячої лікарні
Волонтери Сумщини зібрали 117 тисяч для дитячої лікарні

Десята благодійна акція "Серце до серця" цього року проходила під гаслом "Врятуй життя дитини!". Серед її найяскравіших заходів - парад-відкриття, танцювальний флешмоб в одному з торгових центрів Сум, аукціон побачень, heart selfie challenge, концерт хіп-хоп виконавців. Про це передає Суми.depo.ua, посилаючись на dancor.

Завдяки активній співпраці організаторів, волонтерів і влади вдалося зібрати 117 621 гривню. Найбільше зібрали у Сумах - 36 000 гривень, Тростянецькому районі - 15,9 тисячі гривень, Сумському районі - 9 тисяч і в місті Конотоп - 7,5 тисячі гривень.

"До акції приєдналися понад 800 волонтерів у всіх районах області. Кращою стала студентка кооперативного технікуму Юлія Авер'янова. За свій внесок у благодійну справу вона отримає подорож до Польщі (звідки бере початок акція), де зустрінеться з місцевими координаторами благодійного фонду "Серце до серця" і зможе обмінятися досвідом волонтерства", - розповіла регіональний представник ВБФ "Серце до серця" Христина Сахно.

Вона зазначила, що на зібрані кошти буде закуплено нове обладнання для відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні: апарат для вимірювання артеріального тиску у дітей, хірургічний електровідсмоктувач, реанімаційно-хірургіческмй монітор, інфузомати.

Більше новин про життя Сумщини читайте на sumy.depo.ua.