ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські тролейбусники закидають виконкому й меру міста лобіювання інтересів маршрутників

Владу Сум звинувачують в роботі на політику, а не на людей
Depo.
22 травня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua
Сумські тролейбусники закидають виконкому й меру міста лобіювання інтересів маршрутників
Сумські тролейбусники закидають виконкому й меру міста лобіювання інтересів маршрутників

21 травня на позачерговій сесії міськради з відповідним зверненням виступив директор КП "Електроавтотранс", депутат Олександр Перчаков. Це була відповідь на провалене голосування міськвиконкому щодо підвищення тарифу для підприємства, пише Суми.depo.ua.

Олександр Перчаков зачитав заяву профспілки свого підприємства. "20 травня було ухвалене вкрай негативне рішення щодо відмови у підвищенні тарифів на проїзд у комунальному транспорті. Складається враження, що чиновники, які приймали таке рішення або взагалі не володіють ситуацією в КП "Електроавтотранс", або цілеспрямовано ведуть підприємство, а отже й існування комунального транспорту в місті, до знищення", - повідомив депутат.

Пан Перчаков наголосив, що до приватних перевізників члени міськвиконкому більш "уважні" і не один раз підвищували їм тарифи. Він попросив негайно скликати позачерговий виконком і прийняти рішення по тарифу. Бо лише це, на його думку, дасть можливість підприємству вижити.

Проте мер Сум Олександр Лисенко заявив: спочатку потрібно ознайомитися з висновками фінінспекції про роботу КП, а потім приймати рішення. "Подивимося, скільки треба додати з бюджету, щоб не підвищувати тариф, - заявив мер. - Якщо така можливість буде, краще додамо коштів. Якщо ні - будемо думати про тариф".

На думку депутата міськради, регіонала Ігоря Перепека, такі доводи міського голови - не що інше, як популізм і робота на політичний імідж. "Торік держава компенсувала КП за пільгові перевезення, якщо не помиляюся, близько 12-13 млн грн, - нагадав депутат. - Цього року компенсує максимум за півроку. Так що місту потрібно буде додати "Електроавтотрансу", аби підприємство вижило, мільйонів до десяти. Звідки ми візьмемо такі кошти? Проблема полягає в тому, що у виконкомі сидять люди, які працюють на політику".

Питання розгляду вартості проїзду в комунальному транспорті відклали. Додамо, що проект рішення про підвищення тарифів у тролейбусах до 1,5 грн і автобусах до 3 грн був поданий підприємством у квітні.