ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Сум вишукує причини для унеможливлення купівлі великих автобусів

Обласний центр навряд чи дочекається, коли на вулиці міста вийде повноцінний транспорт з низькою підлогою
Depo.
19 лютого 2016 10:22
ФОТО: depo.ua
Влада Сум вишукує причини для унеможливлення купівлі великих автобусів
Влада Сум вишукує причини для унеможливлення купівлі великих автобусів

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці зазначив секретар громадської експертної комісії міськради з транспорту VI скликання Олександр Мироненко, пише Depo.Суми.

Активість зазначив, що депутат міськради від партії "Батьківщина", член тимчасової депутатської комісії з вивчення діяльності КП "Електроавтотранс" Володимир Шилов дав доручення в.о. директора КП підготувати обґрунтування, чому не можна закуповувати автобуси.

"Тобто питання стоїть не з'ясувати переваги тієї й іншої моделі і порівняти, а прямо дається вказівка написати, чому великі автобуси не потрібно купувати", повідомляє Олександр Мироненко.

ПонеслосьВ комментариях Chepik Volodymyr написал: Сегодня Шилов В.А. от комиссии (временная депутатская комиссия по из...

Опубликовано Aleksander Lotniski 18 февраля 2016 г.

"Хлопці, нас врятують тільки "Рути". Ніяких проблем з розворотним кільцем завдяки компактним габаритам, перевірена модель (понад 300 одиниць в Сумах, десятиліття на вулицях міста), величезний вибір водіїв, часте курсування (замість одного середнього автобуса можна купити дві "Рути"). Одні переваги!", -  гірко жартує експерт.

фото dancor.sumy.ua

Читайте також: Як залишити Суми "містом маршруток"

Більше про життя Сум та області читайте на