ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Сум зробила перевізникам останнє попередження

На апаратній нараді в мерії власників маршруток розкритикували за невиконання умов спільної угоди і заявили про її можливе розірвання
Depo.
28 травня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
Влада Сум зробила перевізникам останнє попередження
Влада Сум зробила перевізникам останнє попередження

Сумські перевізники не виконали жодної з умов, що обговорювалися під час підвищенні вартості проїзду до трьох гривень. Міська влада попередила: якщо ситуація не зміниться, угоди з ними будуть розірвані в односторонньому порядку. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на 0542.ua

Перевізникам повідомили, що наразі до мерії надходить безліч скарг через те, що транспорт з'їжджає з лінії після 19:00. До того ж ремонт рухомого складу, про який домовлялися раніше, був проведений далеко не в усіх маршрутках. Про це, зокрема, свідчать заклеєні скотчем вікна і дахи машин.

Таким чином у влади Сум нарешті увірвався терпець. Чиновники заявили, що категорично не згодні розглядати питання про підвищення проїзду до чотирьох гривень, як того вимагають перевізники. До того ж пообіцяли провести обстеження пасажиропотоку.

Нагадаємо, відділ логістики так і не зміг дати офіційну відповідь про те, як перевізники виконують умови, прописані в рішенні виконкому №120 від 7 березня 2015 року.