ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Конотопа звинувачує Міністерство соцполітики у зриві проекту "субсидії"

Затримку виплат мешканцям райцентру міські чиновники пов’язують із недосконало розробленою в Києві програмою обміну даними між податковою інспекцією і управлінням соціального захисту населення
Depo.
21 липня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua
Влада Конотопа звинувачує Міністерство соцполітики у зриві проекту "субсидії"
Влада Конотопа звинувачує Міністерство соцполітики у зриві проекту "субсидії"

Даний обмін передбачає отримання інформації про доходи за минулий календарний рік усіх осіб, зареєстрованих у помешканні, передає Суми.depo.ua.

На даний час в опрацюванні перебуває інформація на 18 381 особу. Програма ж для автоматичного перерахунку субсидії не працює. і всю інформацію про склад сім'ї та доходи кожної особи спеціалістам управління необхідно вводити в ручному режимі. Лише після цього проводиться розрахунок субсидії.

Виникла проблема і з отриманням довідки про склад сім'ї осіб, які зареєстровані в приватному секторі. Управління не має можливості перевірити достовірність інформації про склад сім'ї, оскільки Міграційна служба лише підтверджує інформацію по кожній окремій особі, яка зареєстрована за даною адресою, і не має інформації про склад сім'ї.

Аби удосконалити програму в найкоротшій термін та вирішити на законодавчому рівні питання отримання довідок про склад сім'ї для осіб, які мешкають в приватному секторі, Конотопська міськрада звернулась з листом до Міністра соціальної політики України, пише konotop.in.ua.

Більше новин про соціальне життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua