ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виставка до Дня перемоги відкрила сумчанам паралельні світи

У Сумській муніципальній галереї представлені дві експозиції, які базуються на незвичних порівняннях: людська душа на різних сторонах протистояння та в різних часових проміжках
Depo.
9 травня 2015 09:21
ФОТО: depo.ua
Виставка до Дня перемоги відкрила сумчанам паралельні світи
Виставка до Дня перемоги відкрила сумчанам паралельні світи

Виставка присвячена 70-річчю Перемоги, пише Суми.depo.ua.

У першій частині - експонати з приватної колекції Сергія Гуцана. Серед них - листи, газети та листівки радянських і німецьких військовослужбовців. Тут же знаходяться мундири солдатів обох країн часів ВВв, надані сумськими клубами історичної реконструкції.

Ця частина виставки показує, що з різних боків протистояння були, по суті, однакові люди, які переживали ідентичні почуття, яких так само чекали рідні та близькі. Але їх схожими методами обробляли ідеологічні державні машини. У цьому, на думку фотохудожника, - головний вселенський жах війни, коли людина вбиває людину, один "космос" знищує інший.

Друга половина виставки складається з колажів, виготовлених за принципом накладення часів. На одній фотографії проступають відразу два зображення - сучасне і воєнних років. Автор експозиції - Сергій Ларенков - живе у Санкт-Петербурзі. За професією він моряк, а паралельно - фотохудожник, засновник жанру історичної фотореконструкції і таймерографіі. 

Виставка "Перемога" триватиме в Сумській міській галереї до 17 травня.

Виставка до Дня перемоги відкрила сумчанам паралельні світи - фото 1

Виставка до Дня перемоги відкрила сумчанам паралельні світи - фото 2

Виставка до Дня перемоги відкрила сумчанам паралельні світи - фото 3

Виставка до Дня перемоги відкрила сумчанам паралельні світи - фото 4