ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виконавці кволо вибивають гроші з сумських боржників

Прокуратура перевірила роботу відділу Державної виконавчої служби і виявила непоодинокі факти нсудових рішеньоповноти на несвоєчасності виконання
Depo.
18 червня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Прокуратурою м. Суми вивчено виконавчі провадження за судовими рішеннями, ухваленими за позовами прокурора у 2012-2015 роках, що перебувають на виконанні у Відділі державної виконавчої служби Сумського міського управління юстиції. Так, у поточному році прокуратура разом із представниками стягувачів неодноразово здійснювала вивчення матеріалів відділу ДВС Сумського міського управління юстиції. Про це йдеться у повыдомленні прес-служби обласної прокуратури.

Під час ознайомлення з виконавчими провадженнями в інтересах Департаменту фінансів Сумської ОДА виявлено непоодинокі факти неповноти, несвоєчасності, з порушенням визначеного законодавством порядку вжиття державними виконавцями примусових заходів виконання судових рішень, а саме порушень Закону України "Про виконавче провадження" та Інструкції з організації примусового виконання рішень затвердженої наказом Міністерства юстиції України.

Як повідомила старший прокурор прокуратури м. Суми Анна Бондаренко, за результатами вивчення внесено 12 скарг до Відділу державної виконавчої служби Сумського міського управління юстиції на бездіяльність державних виконавців у виконавчих провадженнях за позовами вищезазначеної категорії. Крім цього, вирішується питання про направлення аналогічних скарг в інтересах інших стягувачів.

Більше новин про житя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua