ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Викладачі сумських вузів поганяли м'яч

У спортивному комплексі Сумського державного університету пройшли змагання з волейболу серед викладачів ВНЗ
Depo.
24 лютого 2016 10:32
ФОТО: depo.ua
Викладачі сумських вузів поганяли м
Викладачі сумських вузів поганяли м'яч

Участь у змаганнях узяли команди чотирьох вищих навчальних закладів: Сумського державного університету, Української академії банківської справи, Сумського державного педагогічного університету та Сумського національного аграрного університету, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу СумДУ.

У перший день змагань команди "УАБС" та "СумДУ" з однаковим рахунком 2:0 перемогли "СНАУ" та "СДПУ", відповідно.  Наступного дня обидві гри також завершилися з аналогічним результатом. Співробітники СумДУ виявилися сильнішими за своїх суперників зі "СНАУ", а "СДПУ" переміг "УАБС". 

У завершальний змагальний день команда "УАБС", втративши турнірну мотивацію, не з’явилася на гру проти "СумДУ", тому команді було зараховано технічну перемогу. Волейболісти "СДПУ", у свою чергу, не без проблем обіграли "СНАУ" - 2:1.

За підсумками змагань з волейболу збірна команда викладачів та співробітників Сумського державного університету святкувала беззаперечну перемогу. Друге місце посіла команда педагогічного університету, а третє – УАБС. 

На останній сходинці турнірної таблиці опинилися представники СНАУ.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми