Викладач із Сум переміг на Міжнародному конкурсі стартапів (ФОТО)

Дмитро Бідюк представив свою розробку – одноразовий посуд та пакети, які є абсолютно безпечними для довкілля і можуть в перспективі стати добривами

Доцент кафедри технології харчування Сумського національного аграрного університету Дмитро Бідюк переміг в Міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup в Данії, передає Depo.Суми із посиланням на портал Сумської міськради.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли 65 команд, які представляли понад 30 країн. Дмитро Бідюк представив свою розробку – одноразовий посуд та пакети, які не тільки є абсолютно безпечними для довкілля, а й навіть мають потенціал в перспективі стати добривами для сільськогосподарських рослин. У майбутньому ця розробка може стати альтернативою не тільки для одноразового посуду, а й столових приборів, формочок для випікання, заморожування харчових продуктів, ПЕТ-пляшок та багато іншого.

Відмінною перевагою та унікальністю технології тари на відміну від існуючих аналогів (наприклад, тари з формованого целюлозного волокна, тари з суміші пластику та крохмалю або чистого крохмалю) є те, що готова продукція володіє термостійкими властивостями, її можна виготовляти різної форми та розмірів, використовувати для широкого спектру харчових продуктів, наносити принт та навіть друкувати на 3D-принтері.

У номінації Sustainability Award команда, очолювана Дмитром Бідюком, посіла перше місце.

Нагадаємо, що стартапи Вінницьких підприємців отримали гранти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми