ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські ПТУ "перевісили" на міський бюджет

Виконавчий комітет на фінансування закладів профтехосвіти у проекті змін до міського бюджету на 2016 рік виділив 55,9 мільйонів гривень
Depo.
12 січня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
Сумські ПТУ "перевісили" на міський бюджет
Сумські ПТУ "перевісили" на міський бюджет

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних закладах та інших навчальних закладах, розташованих у містах обласного значення, з нинішнього року мають бути закладені у відповідних бюджетах обласних центрів, пише Depo.Суми з посиланням на Муніципальний портал.

Як зазначив член виконавчого комітету Олег Тетьоркін, у таких закладах навчається до 50% учнів з інших міст та районів області, тож логічно, аби і обласна влада долучилася до фінансування, адже спрямовувати кошти міського бюджету можна лише на потреби територіальної громади.

До того ж, самі заклади не передані до комунальної власності, цей процес триватиме поступово протягом року, але ж сплачувати заробітну плату та за житлово-комунальні послуги необхідно вже сьогодні. Раніше такі видатки здійснювалися через державний та обласний бюджети.

За словами директора департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Світлани Липової, вже підготовлено проекти звернення до керівництва держави, аби передбачити компенсаторний механізм для здійснення такого фінансування з міського бюджету. Розглянути його планують на сесії міської ради у середу, 13 січня.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми