ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Від слів - до діла: Мерія Сум вирішила відбирати товар у стихійних торговців

Влада обіцяє, що з 14 липня методи боротьби з незаконною торгівлею стануть жорсткішими
Depo.
10 липня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua
Від слів - до діла: Мерія Сум вирішила відбирати товар у стихійних торговців
Від слів - до діла: Мерія Сум вирішила відбирати товар у стихійних торговців

Про це йшлося сьогодні, 10 липня, на брифінгу в мерії, передає Суми.depo.ua.

Оскільки звичні методи боротьби очікуваного результату не дали, влада до питання вирішила підійти по-іншому. А саме - застосовувати метод раптовості та невідворотності покарання.

Як повідомив начальник управління "Інспекція з благоустрою міста Суми" Руслан Голопьоров, з наступного тижня на боротьбу зі стихійною торгівлею вийде ціла "армія" людей: працівники їхнього управління, управління підприємництва та споживчого ринку, УДСО при УМВС України в Сумській області, фахівці сектору охорони праці та Теруправління Держгірпромнагляду в Сумській області.

Передусім на стихійних продавців намагатимуться вплинути словом - зокрема, пропонуватимуть перейти на територію ринку. Якщо це не подіє, складатимуть протокол за статтею 160 Кодексу про адмінправопорушення.

Раніше в таких випадках, повідомив фахівець УДСО при УМВС України в Сумській області Сергій Школа, користувались статтею 152, яка хоча й встановлює більші штрафні санкції, але не передбачає вилучення товару. Тепер продукцію забиратимуть. За домовленістю з адміністрацією ринку вона зберігатиметься на його території до вирішення питання.

Нині на офіційних ринках, яких у Сумах 14, достатньо вільних місць, тож для всіх охочих торгувати є можливість робити це в законний спосіб, повідомляють у мерії.

Рейди триватимуть упродовж двох місяців.

Більше новин про благоустрій і торгівлю Сумщини читайте на Суми.depo.ua