Велосипедисти Сум повернулися до влади спиною (ФОТОФАКТ)

Таким чином вони висловили протест міським чиновникам, які вже три роки не можуть реалізувати програму зі створення велосипедних доріжок в місті
Depo.
1 червня 2015 08:14
ФОТО: depo.ua
Велосипедисти Сум повернулися до влади спиною (ФОТОФАКТ)
Велосипедисти Сум повернулися до влади спиною (ФОТОФАКТ)

31 травня сумчани взяли участь у Всеукраїнському велодні, який зібрав близько 800 велосипедистів обласного центру, пише Суми.depo.ua з посиланням на sumypost.

Відправною точкою маршруту стала парковка ТЦ "Мануфактури". Далі рух в супроводі швидкої допомоги та міліції продовжився у напрямку вул. Харківської, проспекту Лушпи (до вул. Інтернаціоналістів), назад через Харківську по вул. Героїв Сталінграда, на пл. Незалежності, центральний ринок, вул. Набережну р. Стрілки, Покровську площу. Завершився на відправній точці - парковці ТЦ "Мануфактура".

На площі Незалежності велосипедисти провели флешмоб -  з піднятими над головою велосипедами вони повернулися спиною до будівлі обласної адміністрації, тим самим протестуючи проти байдужості влади до проблем велосипедистів, кількість яких у Сумах вже стала вагомою.

Влада Сум ніяк не реалізує цільову програму трирічної давності "Два колеса", яка передбачає створення велосипедних доріжок у місті для безпечного руху. Така затримка призводить до печальних результатів: тільки з початку 2015 року в Сумах сталося понад 10 випадків ДТП за участю велосипедистів.

По завершенню велопробігу сумський клуб "Велодень м. Суми" підписав акт з автомобільним клубом "Skoda Club Ukraine" про безпеку і взаємну повагу на дорозі.