ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Велосипедисти Сум повернулися до влади спиною (ФОТОФАКТ)

Таким чином вони висловили протест міським чиновникам, які вже три роки не можуть реалізувати програму зі створення велосипедних доріжок в місті
Depo.
1 червня 2015 08:14
ФОТО: depo.ua
Велосипедисти Сум повернулися до влади спиною (ФОТОФАКТ)
Велосипедисти Сум повернулися до влади спиною (ФОТОФАКТ)

31 травня сумчани взяли участь у Всеукраїнському велодні, який зібрав близько 800 велосипедистів обласного центру, пише Суми.depo.ua з посиланням на sumypost.

Відправною точкою маршруту стала парковка ТЦ "Мануфактури". Далі рух в супроводі швидкої допомоги та міліції продовжився у напрямку вул. Харківської, проспекту Лушпи (до вул. Інтернаціоналістів), назад через Харківську по вул. Героїв Сталінграда, на пл. Незалежності, центральний ринок, вул. Набережну р. Стрілки, Покровську площу. Завершився на відправній точці - парковці ТЦ "Мануфактура".

На площі Незалежності велосипедисти провели флешмоб -  з піднятими над головою велосипедами вони повернулися спиною до будівлі обласної адміністрації, тим самим протестуючи проти байдужості влади до проблем велосипедистів, кількість яких у Сумах вже стала вагомою.

Влада Сум ніяк не реалізує цільову програму трирічної давності "Два колеса", яка передбачає створення велосипедних доріжок у місті для безпечного руху. Така затримка призводить до печальних результатів: тільки з початку 2015 року в Сумах сталося понад 10 випадків ДТП за участю велосипедистів.

По завершенню велопробігу сумський клуб "Велодень м. Суми" підписав акт з автомобільним клубом "Skoda Club Ukraine" про безпеку і взаємну повагу на дорозі.