ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вбивці-збоченцю присудили довічне позбавлення волі

Прокуратурою Сумської області в апеляційному порядку доведено вину 34-річного раніше неодноразово судимого громадянина
Depo.
12 лютого 2016 12:57
ФОТО: depo.ua
Вбивці-збоченцю присудили довічне позбавлення волі
Вбивці-збоченцю присудили довічне позбавлення волі

Чоловік обвинувачувався у вчиненні ряду особливо тяжких злочинів, а саме – в умисному вбивстві, поєднаному із зґвалтуванням і насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом, а також у відкритому викраденні чужого майна, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 7 березня 2011 року вказаний громадянин, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зателефонував своїй знайомій та домовився з нею про зустріч за місцем її проживання. Достовірно знаючи, що 26-річна жінка вдома сама, вирішив вступити з нею у статевий зв’язок. Погрожуючи ножем, зловмисник всупереч волевиявленню та бажанню потерпілої реалізував свої злочинні наміри, а потім задушив її. Після чого заволодів мобільним телефоном, жіночою сумочкою, гаманцем та іншим майном загиблої. Окрім того, доведено причетність чоловіка до викрадення сумочки у незнайомої йому жінки.

Як повідомив заступник прокурора області Сергій Маслюк, за результатом судового розгляду вказаного кримінального провадження 25 серпня 2015 року Ковпаківським районним судом м. Суми у складі суду присяжних винесено вирок, яким обвинувачуваного засуджено до довічного позбавлення волі. За апеляційними скаргами прокурора, захисників та самого засудженого суд апеляційної інстанції переглянув вказаний вирок.

За результатом розгляду 03 лютого 2016 року Апеляційним судом Сумської області винесено ухвалу, відповідно до якої задоволено клопотання прокурора й вирок змінено в частині доказів у провадженні.

Разом з тим, міра покарання, визначена судом першої інстанції, а саме довідне позбавлення волі, залишена без змін.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми