Як сумчан вчили надавати першу медичну допомогу (ФОТО)

З нагоди річниці Всесвітнього Дня першої медичної допомоги сумчан навчали допомагати потерпілим у ДТП

Цими вихідними загоном швидкого реагування Сумської обласної організації Товариств Червоного Хреста й Червоного Півмісяця, спільно з патрульними поліцейськими та небайдужими студентами-медиками було проведено спільні навчання надання першої медичної допомоги. Про це повідомили у патрульній поліції Сумщини, пише Depo.Суми.

Сумчанам наочно показали на спеціальних манекенах як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію. Після цього кожен мав змогу спробувати надавати допомогу самостійно. Серед "тренерів" - патрульний Олег Штань, який на початку червня 2014 року був зарахований до 2-ї штурмової роти батальйону спеціального призначення НГУ "Донбас" на посаду стрілок-санітар. У зоні бойових дій патрульний неодноразово надавав допомогу пораненим бійцям, а зараз продовжує вдосконалювати свої навички беручі участь у різних тренінгах із надання медичної допомоги.

Учасники заходу імітували ДТП із потерпілими та продемонстрували, як підходити до постраждалих, евакуйовувати їх та яку саме допомогу слід надавати при травмах і кровотечах.

За словами фахівців, у таких випадках дуже важливо діяти рішуче, не піддаватись паніці й пам'ятати, що важлива кожна секунда.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #ДТП