ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

В Сумах запроваджено перші в Україні відкриті академічні онлайн-курси

В коворкінг-просторі наукової бібліотеки УАБС Сумський державний університет презентував проект "Екзаменаріум"
Depo.
13 квітня 2016 12:36
ФОТО: depo.ua
В Сумах запроваджено перші в Україні відкриті академічні онлайн-курси
В Сумах запроваджено перші в Україні відкриті академічні онлайн-курси

Вперше український виш відкрив свої академічні курси для вільного доступу. Усі охочі можуть отримати освіту від класичного університету на безкоштовній основі та в зручному форматі, повідомляє Depo.Суми з посиланням на сайт СумДУ.

Слухачі будуть обирати не окремий курс, а весь напрям підготовки, але для кожного курсу буде видаватися сертифікат про успішне вивчення. На відміну від інших онлайн-платформ, результати навчання можуть бути зараховані майбутнім студентам СумДУ під час вступу.

На сьогодні в "Екзаменаріумі" 30 дисциплін за пьятьма напрямами: економіка; маркетинг; менеджмент; право; фінанси, банківська справа та страхування.

Курси представлено досвідченими викладачами, що володіють технологіями онлайн-навчання, адже  Сумський державний університет вже 14 років успішно навчає студентів дистанційно.

Однією з особливостей проекту є активна участь в його реалізації студентів Сумського державного університету. Вже багато років студенти-програмісти беруть участь у розробці інтерактивних віртуальних тренажерів для онлайн-курсів та унікальної власної навчальної платформи. До проекту "Екзаменаріум" долучилися також майбутні фахівці з реклами: придумали назву, створили логотип і дизайн сайту, просуватимуть проект в соціальних мережах.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми