ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Сумах розчисткою снігу на прибудинкових територіях та зупинках займається 245 фахівців

Для цих цілей задіяно сім одиниць техніки
Depo.
21 січня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
В Сумах розчисткою снігу на прибудинкових територіях та зупинках займається 245 фахівців
В Сумах розчисткою снігу на прибудинкових територіях та зупинках займається 245 фахівців

Як повідомив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов, техніка та фахівці КП "Шляхрембуд" працюють у цілодобовому режимі, пише Depo.Суми з посиланням на Муніципальний портал.

За його словами, магістральні дороги міста чистять за шістьма головними маршрутами. Вчора, оскільки опадів не було, провели спільну нараду з керівниками ЖЕКів міста, у результаті якої було визначено ще десять напрямків, де було надано допомогу у розчистці від снігу прибудинкових територій та виїздів на магістральні дороги.

У зв’язку зі снігопадом, техніка КП "Шляхрембуд" знову вийде на магістральні дороги з 12.00.

Як повідомив директор Департаменту інфраструктури міста Григорій Яременко, 245 фахівців та 7 одиниць техніки обслуговуючих організацій міста здійснюють прибирання снігу на прибудинкових територіях, їх також задіяно до розчистки зупинок.

За інформацією начальника відділу логістики та зв’язку Сергія Яковенка, станом на ранок 21 січня на маршрути вийшло 95% транспорту.

Як повідомив Віталій Шилов, нині комунальним службам міста допомагають ПАТ "Центроліт", ТОВ "Сумитеплоенерго", АТ "Сумський завод "Насосенергомаш", ПАТ "Сумихімпром", ТОВ "Сумбуд", ПАТ "Сумигаз", приватні підприємці та інші.

Зважаючі на ускладнену ситуацію на дорогах, за порядком на дорогах, особливо в місцях, де парковка заборонена, буде слідкувати поліція.


Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми