ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Сумах католицьке Різдво зустріли під спів хору студентів з Африки

Увечері, 24 грудня, в сумському костелі відбулася Різдвяна меса
Depo.
27 грудня 2015 08:03
ФОТО: depo.ua
В Сумах католицьке Різдво зустріли під спів хору студентів з Африки
В Сумах католицьке Різдво зустріли під спів хору студентів з Африки

Близько двох сотень людей прийшли до храму зустріти свято, пише Depo.Суми.

Святкова служба тривала дві години. Через те, що парафіянами католицької церкви є люди різних національностей, молитви, співи, та читання Біблії відбувалася різними мовами.

Також, крім католицького священника у вівтарі знаходилися і запрошені на свято християнські священики інших конфесій - представники греко-католицької церкви (о. Аристарх Дядя) і православної церкви Київського патріархату (о. Сергій Яровий та о. Олександр) . Їм була дана можливість сказати вітальне слово.

Перед вівтарем прихожани спорудили імпровізований вертеп, що послужив декорацією для дитячого різдвяного спектаклю, яким і відкрилося свято. У храмі згасили світло, і підсвітили вертеп.

Під час літургії співав хор студентів з Африки. Після закінчення служби аматорським ансамблем з польського центру була виконана різдвяна композиція польською мовою. Отець Войчех, у свою чергу, подякував виступаючих українською та своєю рідною польською мовами, повідомляє Данкор.

Після служби всі були запрошені на подвір'я храму, де для прихожан на багатті був приготований чай з двома святковими тортами. Африканський хор виконав ще кілька композицій. Протягом години гості і священики спілкувалися, пили чай і слухали різдвяні співи.

(відео СОДТРК)

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми