ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суми ставлять рекорди за кількістю викликів "швидкої"

До роботи в місті додатково залучено чотири бригади лікарів із Сумського району
Depo.
18 січня 2016 08:29
ФОТО: depo.ua
Суми ставлять рекорди за кількістю викликів "швидкої"
Суми ставлять рекорди за кількістю викликів "швидкої"

Протягом 16 січня в місті зафіксовано рекордну за останні п'ять років кількість викликів – 372, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Сумської ОДА.

"Така кількість викликів у три рази перевищила середній норматив. Напруги до роботи лікарів додало ускладнення погодних умов", – так   прокоментував начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко нарікання людей на роботу екстреної медичної допомоги в обласному центрі.

Перепади погоди і атмосферного тиску, ожеледиця і, як наслідок, гіпертонічні кризи, серцеві напади, травми, ДТП. Екстрена медична допомога перш за все виїжджає саме на такі екстрені випадки. А вже потім з приводу іншого. Крім того, тільки за останній день 20 лікарів екстреної медичної допомоги пішли на лікарняний – група ризику, вони найбільше контактують із хворими, – зазначив куратор медичної галузі області.

Із Сумського району додатково залучені чотири бригади, які також обслуговують місто Суми. Лікарі, які знаходилися у відпустках, вийшли на роботу. Організація виїзної консультативної допомоги здійснюється обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за 19 спеціальностями, у т.ч. пульмонологами, педіатрами, інфекціоністами, тощо. Всі хворі з тяжкими формами грипу та вірусної пневмонії за необхідності доставляються в заклади третинного рівня.


Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми