ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Сумах 15 бійців Національної гвардії прийняли присягу

Солдати-строковики нестимуть службу поза зоною АТО
Depo.
29 квітня 2015 08:40
ФОТО: depo.ua

Солдати-строковики, призвані до лав Національної гвардії два тижні тому, в урочистій обстановці склали присягу на вірність Україні, передає Суми.depo.ua.

У зв‘язку з веденням бойових дій на сході України, керівництво держави прийняло рішення поновити строкову військову службу. Тому цієї весни по всій Україні було призвано до армії близько двадцяти однієї тисячі чоловіків, з яких більше семи з половиною тисяч стали до лав Національної гвардії України.

Командир частини підполковник Сергій Козинець і начальник штабу частини майор Володимир Березний привітали молоде поповнення з цією визначною подією в їх житті, і побажали міцного здоров‘я, витримки, рішучості, мужності та цілеспрямованості у справі захисту Батьківщини.

До привітань керівників військової частини приєднався заступник начальника УМВС Володимир Бабич, котрий зазначив: "Саме сьогодні, як ніколи раніше, важливо розуміти місце чоловіка, військовослужбовця в житті суспільства. Готовність будь-якої хвилини стати на захист свого народу та Батьківщини, незважаючи на соціальний стан, вік, освіту чи віросповідання, - одна з основних рис справжнього мужчини. Відтак, бажаю кожному з вас бути не лише громадянином, патріотом України, а справжнім захисником, котрий своїми справами та звершеннями здатний змінити ситуацію на краще".

Священик Пантеліївського храму отець Володимир Равлюк відслужив короткий молебень та благословив юнаків на службу, побажавши їм міцності духу та Божого благословення.