ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ромнах відкрили меморіальні дошки загиблим у зоні АТО

Пам'ятні знаки встановили на будівлях міських шкіл
Depo.
13 травня 2015 17:12
ФОТО: depo.ua
В Ромнах відкрили меморіальні дошки загиблим у зоні АТО
В Ромнах відкрили меморіальні дошки загиблим у зоні АТО

В Ромнах за участі міської влади, рідних загиблих, учасників АТО та небайдужих роменців відбулося відкриття меморіальних дошок полеглим за незалежність України військовослужбовцям Роменщини, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

Пам'ятний знак встановили на фасаді загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7, яку закінчив Олексій Приходько та в загальноосвітній школі І-ІІІст. № 11, де навчався Роман Площик.

Висловлюючи щирі співчуття сім'ям загиблих воїнів, міський голова м. Ромни Сергій Салатун зазначив: "Сьогоднішня подія - підтвердження того, що подвиг Олексія та Романа не забутий. Важко знаходити слова, говорячи про зовсім молодих чоловіків, які без вагань віддали свої життя за наше з вами краще майбутнє. Кажуть, що людина живе рівно стільки, скільки живе про неї пам'ять. Я переконаний, що пам'ять про Героїв України має жити вічно".

Учасники заходу висловили слова подяки батькам загиблих, які виховали синів-патріотів, які віддали свої життя заради країни. Після освячення дошок священнослужителем, роменці вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальних дошок.